Skip to content Skip to footer

Seniorní grafička

Marie Štruncová

Skill-set

Design
80%
Branding
90%
Web Design
88%
Obalový design
88%

Marie Štruncová je seniorní grafička v našem studiu, kde se zabývá web designem, propagačními materiály a flash bannery. Má bohaté zkušenosti s grafickým designem

a webdesignem v různých společnostech, jako je TV Nova, CET 21, Alarex-Group nebo Sefira. Vystudovala Střední obalovou a grafickou školu se zaměřením na obalový a grafický design ve Štětí.

Biography

Když není u počítače, Maruška ráda jezdí na kole a chodí do přírody s rodinou. Ráda si užívá klidu a krásy okolní krajiny. Ve svém volném čase ráda zahradničí a stará se o svou zahrádku, kde pěstuje různé plodiny, bylinky a květiny. Jejím koníčkem je také zpracování vlastních plodin, moštů a dalších produktů, kterými se snaží být uhlíkově neutrální. Maruška se zajímá o ekologii a udržitelnost a chce přispět k ochraně životního prostředí. Má ráda zdravý životní styl a dbá na svou výživu a pohyb.

Maruška je kreativní a zodpovědná osoba, která se nebojí nových výzev. Ráda se učí nové věci a zdokonaluje své dovednosti. Je komunikativní a spolupracuje s ostatními členy týmu. Její práce je jejím koníčkem i posláním. Má smysl pro detail a estetiku.

Address: Kříženeckého náměstí 1078/5B