Skip to content Skip to footer

Projekťák

Martin Chovan

Skill-set

Klientský servis
100%
Komunikace
98%
Projektové řízení
88%
Finance
85%

Martin Chovan je zkušený projekťák s praxí v České televizi, nyní působící ve společnosti Pictures Control. Ovládá širokou škálu softwarových nástrojů a je obeznámen s video formáty a standardy. Jako kreativní a spolehlivý odborník se neustále zdokonaluje a rád spolupracuje s ostatními.

Martin Chovan je kreativní a spolehlivý odborník, který se snaží dosahovat vysoké kvality výsledků pro své klienty a zaměstnavatele. Je vždy ochoten se učit nové věci a zdokonalovat své dovednosti. Rád pracuje v týmu a spolupracuje s dalšími odborníky. Ovládá plynně angličtinu a češtinu.

Biography

Jedním z Martinových oblíbených míst je jeho chata, kam rád jezdí, aby si užil klid a pohodu. Zde se věnuje zvelebování společné chalupy s partnerkou. Martin se neustále snaží vytvářet harmonické prostředí, což dokazuje i jeho aktuální projekt - vytváření biotopu. Jeho záměrem je podpořit místní flóru a faunu a přispět tak k udržitelnosti přírody.

Kromě péče o přírodu je Martin také velkým fanouškem sportu. Rád jezdí na kole, běhá a posiluje. Dříve se dokonce věnoval boxu, což mu dodalo fyzickou zdatnost a odhodlání, které dnes uplatňuje i ve své profesní kariéře.

Address: Kříženeckého náměstí 1078/5B